Linxtelecom ajalugu

Linxtelecom loodi 2000. aastal ja algselt oli selle tegevusalaks andmesideühenduse teenuste pakkumine. Olime oma tegevuspiirkondades teerajajateks lühikese latentsusajaga andmesideühenduste ja turvaliste majutuskeskuste kategooriates, toetades oma kliente, kui nad laiendasid oma äritegevust teistesse riikidesse.

Praegu asub Linxtelecom peakontor Amsterdamis (Holland) ning eri piirkondades on rohkem kui kümme kohalikku kontorit. Tänu ühendatud majutuskeskustele ja ulatuslikule Ida- ja Kesk-Euroopa andmesideühenduse võrgule toimib kontsern sillana Lääne ja Ida vahel.

2017
Citic telecom Linxtelecom

Linxtelecom, omandatud CITIC Telecom International CPC Limited poolt (CITIC Telecom CPC) on üks juhtivaid IKT teenuste pakkujaid. Toodete portfoolio on laiahaardeline pakkudes teenuseid globaalsel tasemel ja on osa CITIC Telecom International Holdings Limited (SEHK: 1883).

 

 

2014
IT - võrgu Ida - Euroopas

Linxtelecom Network laiendas veelgi oma tegevust, lisades oma kaardile Almatõ (Kasahstan).

2013
IT - võrgu Venemaal

 Linxtelecom hakkas pakkuma LinxCloudi lahendust Venemaal.

2012
IT - võrgu Poolas

 Linxtelecom avas oma uue majutuskeskuse Varssavis (Poola). Tööle rakendati ettevõtte oma pilveplatvorm LinxCloud. Linx tutvustas uut klassi parimat pilvelahendust (IaaS) – LinxCloud.

2011
Rahvusvaheline datatraffic

 Linxtelecom avas Peterburis ühe Venemaa suurima ja kaasaegseima majutuskeskuse – Linxdatacenter.

 

2010
Brändi nimi

 Linxtelecom viis lõpule 5. mooduli laiendamise Moskva majutuskeskuses ja tutvustas brändi Linxdatacenter.

IT - võrgu Skandinaavias

Laiendamise käigus suurendati majutuskeskuse töövõimet täiendava 100 seadmekapiga ja lisati viis uut avariitaastekontorit. Ostsime Warsaw DC Sp Z o.o ja alustasime Varssavi kesklinnas majutuskeskuse ehitamist.

2009
Cloud lahendusi

Kontsern viis lõpule tehingu Norbyga, et omandada Tallinna andmesidevõrk ja VoIP-tehnoloogia (IP-telefon) ning laiendada oma geograafilist ulatus Eestis. Tallinna majutuskeskus alustas edukalt äritegevust.

 

2007
Cloud lahendusi

Klientidele suurima võimaliku väärtuse pakkumiseks ostsime Venemaal WideXs Russia, millele kuulunud tehniliselt arenenud majutuskeskuses Moskvas oli 2000 m2 üldpinda tipptasemel seadmemajutuse ja hostimise jaoks. Linxdatacenter alustas äritegevust Moskvas. Lisaks kasvatasime ja laiendasime äritegevust rahvusvahelise telekommunikatsiooni valdkonnas uute ettevõtetega Ühendkuningriigis ja Gruusias.

 

2006
paigaldamine

Linxtelecom laiendab veelgi oma geograafilist tegevusala ettevõtete kaudu Ungaris, Saksamaal ja Ukrainas.

 

2009
Ühenduvus

Kontsern viis lõpule tehingu Norbyga, et omandada Tallinna andmesidevõrk ja VoIP-tehnoloogia (IP-telefon) ning laiendada oma geograafilist ulatus Eestis. Tallinna majutuskeskus alustas edukalt äritegevust.

 

2002
Linxtelecom

 Linxtelecom investeeris veealusesse valguskaablisse Läänemeres ja laiendas rahvusvahelist tegevust, omandades ettevõtteid Rootsis ja Soomes.

2001
Linxdatacenter

Äritegevus hakkas laienema väljapoole riigipiire. Asutasime ja omandasime ettevõtteid Venemaal, Eestis, Poolas, Lätis ja Leedus.

2000
Linx

Asutajad lõid ettevõtte Linx Telecommunications B.V. (Linxtelecom), millest sai alguse Linx Group.

 

Kasutage meie kogemusi enda hüvanguks