Internetiühendused
Juba 15 aastat rahvusvaheline internetiühenduste teenusepakkuja, omame unikaalset võrku Lääne- ja Kesk ning Ida-Euroopa vahel.

Andmesideühendus

Linx kasutab oma unikaalset võrku Lääne-, Kesk- ja Ida-Euroopas ning pakub operaatoritele ja ettevõtetele andmetel (DWDM/SDH) ja IP-infrastruktuuril põhinevaid internetiteenuseid nii regiooni piires kui ka regiooni siseneva ja väljuva liikluse puhul. Ühendame Skandinaaviat, Balti riike ja Venemaad oma võimsa (120 Gbit/s) merealuse valguskaablivõrgu abil. Tänu rohkem kui 20-le PoP-i asukohale saame täita teie andmesideühenduse vajadusi kogu maailmas. Kliendi telekommunikatsiooniseadmed paigaldatakse üliturvalisse ja täielikult nõuetekohasesse IT-keskkonda meie Linxdatacenteri majutuskeskuses. Alates 2014. aastast tegutseb Linx aktiivselt ka Kesk-Aasia regioonis, pakkudes klientidele võimalust edastada ja kasutada andmeid nii kohalikult kui ka rahvusvaheliselt.

  • EtherLinx Carrier Grade – privaatne hallatud ja turvaline Ethernet ühenduse kahe otspunkti vahel.
  • EtherLinx 2.0 – soodne punkt-(mitmik)ühenduse kaitsmata Etherneti sideliin.
  • MPLS VPN – soodne võimalus ettevõtetele, mille abil saab kasutada turvalist, juhitavat, suvaliste punktide vahelist ühenduvust pakkuvat võrku kontorites tõhusalt reaalajas ärikriitiliste rakenduste jagamiseks.
  • Lambda – tegemist on hallatud DWDM-teenusega, mis pakub operaatoritele töökindlat väga suure läbilaskevõimega kakspunktühendust.
  • IPL –  hallatud ja turvaline rahvusvaheline kahe otspunkti vaheline privaatliini teenus, mis võimaldab nii operaatoritel kui ka ettevõtetel suurendada oma olemasolevate reaalajas liiklusega võrkude ulatust (kõne-, andme- või videoliiklus).
  • IP Transit – see teenus annab internetiteenuse pakkujatele suure kiirusega ja soodsa juurdepääsu kõikidele interneti sihtkohtadele.
  • Virtual PoP – operaatorid saavad luua PoP-e teises võrgus, et oma võrke kiiresti, tõhusalt ja turvaliselt suurendada.
  • Internet VPN – hallatud teenus, mis annab interneti virtuaalses privaatvõrgus turvalise juurdepääsu kõikidele sihtkohtadele.
  • TLL-IX – Linxtelecomi hallatav neutraalne interneti sõlmpunkt Tallinnas (Eestis), kus saab vahetada IP-liiklust riiklikul või rahvusvahelisel tasandil.

Proovige Linxi võrgu suure kiirusega ühendust