Majutusteenused
Neli rahvusvahelist andmekeskust, strateegiliselt heades asukohtades.
Omame rohkem kui 13000m2 sõltumatut andmekeskuse pinda Kesk– ja Ida-Euroopas ning Venemaal. 24/7/365 võrguoperatsioonide keskus.

Seadmemajutus

Linx pakub majutuskeskuse teenuseid klientidele, kes soovivad kasutada seadmemajutust oma serverite ja sidevahendite turvaliseks majutamiseks või tahavad hostida veebirakendusi Linxi spetsiaalsetes serveriplatvormides. Ettevõte omab ja haldab Kesk- ja Ida-Euroopas ning Venemaal strateegilistes asukohtades üle 13 000m2 majutuspinda. Majutuskeskused asuvad Moskvas, Peterburis, Tallinnas ja Varssavis ning on projekteeritud rahvusvaheliste standardite järgi. Sertifitseeritud insenerid on saadaval 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas ja 365 päeva aastas, valmis pakkuma mitmesuguseid professionaalseid teenuseid.

Linxdatacenteri teenused

  • Seadmemajutus –turvaline ruum majutuskeskuses, mille klient võib rentida oma arvutisüsteemide riistvara jaoks. Linx pakub erinevaid seadmekappide, pindalade ja turvapuuride võimalusi. Serveriruum on turvaline, konditsioneeritud, vooluahelad dubleeritud ja andmeside suure kättesaadavusega.
  • Dedicated Server – see on teenus serveri riistvara, operatsioonisüsteemide ja sideteenuste rentimiseks. Teenus on mõeldud ettevõtetele, kes soovivad käitada rakendusi spetsiaalses tarkvaras, mis on nende kontrolli all. Kliendi soovi korral võib servereid hooldada Linxi kvalifitseeritud spetsialist.
  • Hallatud hostimine – olenemata sellest, kas teil on suure liiklusega andmemahukas veebisait või tahate hostida keerukat veebirakendust, kui valite meie hallatud hostimise teenuse, siis on platvorm alati saadaval, toimiv ja turvaline. Lisaks võime pakkuda kogu vajalikku tehnilist tuge, alustades serveri seadistamisest ja lõpetades serveritöö jälgimisega, nii et te ei pea muretsema virtuaalse keskkonna käitamise või haldamise ühegi aspekti pärast.
  • Cross-connect – teenus Cross-connect võimaldab klientidel luua ühenduse telekommunikatsioonioperaatorite, äripartnerite, tarnijate ja oma klientide seadmetega, mis asuvad majutuskeskuses. Linxdatacenter pakub ristühendust Cross-connect teenusena ning haldab ja administreerib seda ise.
  • DIAinterneti püsiühendus.
  • Avariitaastekeskus

Linxdatacenterid

Moskva, Venemaa

Moskva, Venemaa

Üldpind: 2500 m²
Koguvõimsus: 5 MW
Kvaliteeditase: Tier 2 ja Tier 3; ISO 27001 ja ISO 9001
Andmesideühendused: ühendatud kõige olulisemate POP-ide ja MSK IX-ga; kohapealne juurdepääs rohkem kui 20 operaatorile.
Võrgujuhtimiskeskuse (NOC) punkt

Moskva Linxdatacenteri moodulkeskus on üks Venemaa suuremaid ja tehniliselt täiuslikumaid majutuskeskusi. Keskus on ehitatud rahvusvaheliste standardite järgi ning pakub maksimaalset töökindlust ja turvalisust. Teenustevalikusse kuuluvad turvalised andmetalletuse ja -edastuse lahendused ning samuti avariitaastekeskus, mis tagab äritegevuse katkematuse. Keskusel on erinevate kiudoptiliste ühenduste kaudu side kõikide teiste Moskva ja välisriikide peamiste võrgupunktidega. Majutuskeskust kasutab rohkem kui 20 telekommunikatsioonioperaatorit.  Keskus on ka üks Moskva interneti sõlmpunkti (MSK-IX) asukohtadest.


Lae Moskva brošüü

Peterburg, Venemaa

Peterburg, Venemaa

Üldpind: 9000 m²
Koguvõimsus: 12 MW
Kvaliteeditase: Tier 3; ISO 27001 ja ISO 9001
Andmesideühendused: ühendatud kõige olulisemate PoP-ide ja SPB IX-ga; kohapealne juurdepääs rohkem kui kümnele operaatorile
LinxCloudi talletuskeskus

Peterburi Linxdatacenteri majutuskeskus on üks Venemaa suuremaid ja tehniliselt täiuslikumaid majutuskeskusi. See on 18 korda suurem kui keskmine majutuskeskus. Keskus järgib peamisi rahvusvahelisi standardeid ning pakub turvalist ja töökindlat infrastruktuuri, mis aitab tagada teie ettevõtte tegevuse jaoks oluliste protsesside kättesaadavuse, ning ökotehnoloogiaid, mis avaldavad keskkonnale minimaalset mõju. Saadaolevate teenuste valikut täiendab võimalus minna üle pilveteenusele ning kasutada spetsiaalselt väljatöötatud ja teostatud projekte, mis vastavad standardite SOX, ISAE 3402 ja PCI-DSS nõuetele.


Lae Peterburi brošüür

Varssavi, Poola

Varssavi, Poola

Üldpind: 1400 m²
Koguvõimsus: 2,5 MW
Kvaliteeditase: Tier 3; ISO 27001 ja ISO 9001
Andmesideühendused: ühendatud kõige olulisemate PoP-ide ja LIM-hoonega;
LinxCloudi talletuskeskus

Varssavi Linxdatacenter on dubleeritud ühendusega keskus ja tehnoloogiliselt üks kõige arenenumaid majutuskeskusi Kesk-Ida Euroopas. Selle suurepärane asukoht otse Varssavi kesklinnas ning lähedus rahvusvahelise sidumiskeskuse LIM hoonele ja erinevad dubleeritud fiiberühendused sellega pakuvad ettevõtetele, operaatoritele ja riigiasutustele ainulaadseid võimalusi. Saadaval on eelkaabeldatud seadmekapid või kapialused koos erinevate teenustega, nagu katkematu toide, konditsioneer, pilveteenused ja ühendused väga töökindlate andmevõrkudega.


Lae Varssavi brošüür

Tallinn, Eesti

Tallinn, Eesti

Üldpind: 600 m²
Koguvõimsus: 600 kW
Kvaliteeditase: Tier 2; ISO 27001 ja ISO 9001
Andmesideühendused: ühendatud kõige olulisemate POP-ide ja TLL IX-ga
Võrgujuhtimiskeskuse (NOC) punkt

 Tallinnas asuv Linxdatacenteri keskus on üks juhtivaid seadmemajutuse lahenduse pakkujaid Balti riikides. See asub kohaliku ja rahvusvahelise andmesideühenduse ristumispunktis ja hõlmab Eesti suurimat interneti sõlmpunkti TLL-IX. Lisaks on see Linxi rahvusvahelise võrgu osana ühendatud dubleeritud (erinevat füüsilist teed pidi) fiiberoptiliste ühendustega Stockholmi, Helsingi, Peterburi ja Moskvaga. Tallinna Linxdatacenteri keskusest saavad alguse Linxile kuuluvad Tallinna–Helsingi–Stockholmi ja Tallinna–Stockholmi merekaablid.


Lae Tallinn brošüür

Kasutage Linxi tipptasemel majutuskeskusi