Meie partnerid

Cisco

Cisco

Cisco Systems, Inc. projekteerib, toodab ja müüb internetiprotokolli- ehk IP-põhiseid võrke ja muid side- ja infotehnoloogia (IT) valdkonnaga seotud tooteid. Lisaks pakuvad nad nende toodetega seotud teenuseid.

Cisco Unified Computing System Data Center Network Solution on osa Cisco, NetAppi ja VMware’i tootesarjast Secure Multi Tenant (SMT).

NetApp

NetApp

NetApp, Inc. pakub andmetalletuse ja -halduse lahendusi. Ettevõte pakub rakenduste, virtualiseerimise, pilve- ja teenuselahendusi. NetApp arendab tooteid ja teenuseid, mis vastavad ettevõtete ja nende ärirakenduste nõuetele ja teenusetasemetele.

NetApp pakub Linxdatacenterile esmaseid mäluseadmeid ja varunduslahendusi.

VMware

VMware

VMware, Inc. pakub virtualiseerimise ja virtualiseerimispõhiseid pilveinfrastruktuuri lahendusi. Nende virtualiseerimislahenduste valik aitab lahendada erinevaid infotehnoloogia (IT) probleeme, nt juurdepääs pilvandmetöötluse võimalustele, kriitilise tähtsusega teenuste tagamine, tarkvara kasutustsükli haldamine ja äriklientidest lõppkasutajate arvutisüsteemide haldamine.

VMware pakub Linxdatacenterile tipptasemel virtualiseerimisplatvormi:

 • vSphere 4.1
 • vCenter

Vaadake lisateavet Linxdatacenteri ja VMware’i kohta

Emerson

Emerson

Emerson Network Power on Business Critical Continuity™ globaalne turuliider telekommunikatsioonivõrkude, majutuskeskuste, tervishoiu- ja tööstuspaigaldiste valdkonnas. Emerson Network Power pakub majutuskeskuste infrastruktuuri lahendusi oma brändi Liebert alt. Nende lahenduste hulka kuuluvad jahutus-, toite- ja jälgimisteenused, mis vähendavad kulusid ja suurendavad jõudlust.
Emerson pakub järgmisi tooteid:

 • tipptasemel jahutusseadmed;
 • UPS-seadmed.

 

Schneider Electric

Schneider Electric

Schneider Electric on ülemaailme energiahalduse spetsialist, mille kontorid asuvad rohkem kui 100 riigis ja mis pakub integreeritud lahendusi erinevatele turusektoritele. Muuhulgas on Schneider juhtpositsioonil kommunaalteenuste ja infrastruktuuride, eri tööstuste ja masinatootjate, ärihoonete, majutuskeskuste ja võrkude ning elamute sektorites.

Schneider Electric varustab Linxdatacenterit muuhulgas järgmiste tehnoloogiliste lahendustega:

 • keskpinge jaotusseadmed (6300 volti);
 • Trihali trafod (6300/400 volti);
 • madalpinge jaotusseadmed (400 volti);
 • kogumislatid.
Comtegra

Comtegra

Comtegra on juhtiv IT-süsteemide integreerija, mis pakub lahendusi serverite ja hulgimälu salvestusseadmete konsolideerimiseks ja virtualiseerimiseks. Linx pakub IT-keskkonna halduse mudelit ja lahendusi, mis tagavad katkematu toimimise, arvutistamise ja avariijärgse taastamise. Comtegra pakub täielikku IT-teenuste valikut väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele ning samuti riiklikele haldusorganitele.

Comtegra ja Linxdatacenter teevad koostööd, et pakkuda ja juurutada LinxCloudi lahendusi klientidele Poola turul.

American Power Conversion

American Power Conversion

American Power Conversion (APC) kaitseb kliente mitmete peamiste andmekao, riistvara kahjustuste ja seisakute põhjuste eest. APC asutati 1981. aastal ja seda peetakse turuliidriks globaalsete läbivate vahelduv- ja alalisvoolupõhiste varutoiteallikatega seotud toodete ja teenuste valdkonnas (nt ülepingekaitsmed, hädaolukorra puhvertoiteallikad (UPS), toite konditsioneerseadmed ja toitehaldustarkvara). Lisaks tarnivad nad alalisvoolusüsteeme, täppisjahutusseadmeid ja pakuvad professionaalset konsultatsiooni teenuse Nonstop Networking™ kohta.

APC pakub Linxdatacenterile:

 • A- ja B-süsteemi konfiguratsiooni;
 • UPS-i möödaviike;
 • UPS-e (MGE 7000–500 kVA);
 • Yuasa akusid (SWL 2300).
Microsoft

Microsoft

Microsoft asutati 1975. aastal ja see on tarkvara, teenuste ja lahenduste valdkonna globaalne turuliider, mille tooted ja teenused aitavad inimestel ja ettevõtetel oma täielikku potentsiaali saavutada. Microsoft Corporation arendab, litsentsib ja toetab tarkvaratooteid ja teenuseid. Ettevõtte toodete hulka kuuluvad arvutite operatsioonisüsteemid, hajutatud arvutikeskkondade serverirakendused, produktiivsuse ja ärilahenduste rakendused ning arvutite ja serverite haldustööriistad.
Linxdatacenter kasutab järgmisi Microsofti ettevõtetele mõeldud tooteid:

 • operatsioonisüsteemid;
 • andmebaasid;
 • ärirakendused.
Red Hat

Red Hat

Red Hat® on maailma suurim avatud lähtekoodiga toodete ja Linuxi pakkuja. Red Hat pakub operatsioonisüsteemi platvorme ja lahendusi virtualiseerimise, vahetarkvara, rakenduste, halduse ja teenusepõhise arhitektuuri (SOA) valdkonnas.

Red Hat pakub Linxdatacenterile töökindlaid ja tasuvaid äritooteid:

 • operatsioonisüsteem Linux;
 • veebirakendused;
 • Java rakendusserverid.